Sezoni 6 – Episodi 12 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 12

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 12

2568

Loading…

Pazi kërkon ndihmë për të vendosur drejtësi për Angelan. Me mbështetjen e Warnerit krijojnë një plan për të arrestuar Ghostin për vrasjen e Angelas por gjërat nuk shkojnë sipas planit.