Sezoni 6 – Episodi 11 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 11


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 11

2824


Barry fokusohet tek përgatitja e Ralphit për jetën pas krizës dhe pa Flashin, por Ralphi është ai që i jep Barryt një mësim. Ndërkohë, Cecile përballet me momentin e saj të vetë-zbulimit ndërsa ndihmon Chester P. Runk të rimarrë identitetin e tij.