Sezoni 6 – Episodi 11 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 11

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 11

3713

Loading…

Pasi vendoset në kurth nga Ghost për vrasjen e Jason Micic, Dre vendos që të largohet nga New York, por për të nuk do të jetë aq e lehtë.