Sezoni 5 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

1788

Loading…

Propozimi i Jimmyt me 50% ulje për krimet jo të dhunshme i sjell atij pasoja të paparashikuara. Nacho ndërmerr masa ekstreme për të fituar besimin e Lalos. Sauli përballet me sukses në gjyqe, por ka vështirësi për të fituar Kimin. I humbur mes kujtimeve dhe pendimeve, Mike humbet qetësinë.