Sezoni 5 - Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 1

2042

Loading…

Tani duke bërë biznes si Saul Goodman, Jimmy zbulon një strategji jo-ortodokse, që teston tolerancën e Kimit për të si person i ri juridik. Lalo bën kërkime për misteriozin "Michael."