Sezoni 3 – Episodi 9 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 9


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 9

2811


Bobi Lee po kërkon Juniorin që të hakmerret për vdekjen e Samit. Nadine dhe Isaac po përpiqen të ndalojnë zgjedhjen e Ray Brooks.