Sezoni 3 – Episodi 8 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 8


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 8

2787


Skuadra e Nadine dhe Isaacut kalon në një nga kokat e Atlasit. Një përpjekje për të shpëtuar jetën e Samit i çon Swaggersat në një informacion tronditës të lënë prapa nga Earli, i cili mund të ketë çuar në vdekjen e tij.