Sezoni 3 – Episodi 7 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 7


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 7

2942


Bob Lee dhe Isaacu takohen me një ish-operativ të nivelit të lartë ndërsa ata janë të vendosur të zgjidhin vdekjen e Earlit. Nadine është dërguar në një mision të rrezikshëm nga një operativ i Departamentit të Drejtësisë.