Sezoni 3 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6 (I FUNDIT)

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6 (I FUNDIT)

3555

Loading…

Toni administron biznesin e përditshëm të marrëdhënies me bandat arabe dhe përfundon duke dashur të lërë jetën e tij të vjetër për familjen e tij, por siç pritej, nuk është kurrë kaq e thjeshtë.