Sezoni 3 – Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

2818


Bob Lee dhe Isaac duhet të ndjekin udhëzimet e sakta për t'u takuar me Gutierrezin e vërtetë. Julie përballet me familjen Bama. Nadine futet pa leje në një strukturë të teknologjisë së lartë dhe kapet mat.