Sezoni 3 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

954

Loading…

Kimi dhe Jimmy përballen me një kundërshtar. Jimmy kërkon në të shkuarën e Chuckut për të siguruar të ardhmen e vet. Ai humbet një aleat por fiton një tjetër.