Sezoni 3 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

1276

Loading…

Kimi dhe Jimmy përballen me një kundërshtar. Jimmy kërkon në të shkuarën e Chuckut për të siguruar të ardhmen e vet. Ai humbet një aleat por fiton një tjetër.