Sezoni 3 – Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

2887


Bob Lee viziton një mik të Earlit për ta pyetur mbi operacionin në Vietnam. Ai bashkohet me ekipin e tij për të ndaluar një event në D.C, por atje përballen me probleme.