Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

3060


Swagger kërkon të mësojë më tepër rreth babait të tij dhe sa më shumë informacione merr, aq më shumë e kupton se i ati nuk ishte personi që ai mendonte. Ndërkohë Harrisi rrëmbehet dhe rrezikon të vritet.