Sezoni 3 - Episodi 3 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

893

Loading…

Charlotte dhe Ulrich përpiqen të bashkojnë pjesëzat e asaj që ndodhi në bunker. Në kohë dhe botë të ndryshme, Jonas dhe Martha punojnë për të fituar besimin e njëri-tjetrit.