Sezoni 3 - Episodi 3 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

977

Loading…

Jimmy vendos të përfaqësojë një klient të ri, gjë që nuk i pëlqen Kimit. Ndërkohë, Mike takohet me një aleat shumë të fortë i cili i bën një ofertë joshëse.