Sezoni 3 – Episodi 3 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

3256


Bob Lee heton një thertore vendase, si pjesë e hetimit për vdekjen e babait të tij. Isaac dhe Nadine duhet të krijojnë një aleancë të pakëndshme me Atlas.