Sezoni 3 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

979

Loading…

Martha udhëton në vitin 1988 për të paralajmëruar miqtë e saj për katastrofën e vitit 2020. Banorët e të tashmes dhe të shkuarës së Windenit kërkojnë për njerëzit e tyre të dashur që janë zhdukur.