Sezoni 3 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

1266

Loading…

Jimmy dhe Kimi punësojnë një asistente. Mike i kërkon ndihmë një bashkëpunëtori të mistershëm. Chucku përdor ligjin për të fituar një avantazh ndaj Jimmyt.