Sezoni 3 – Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

3235


Bob Lee shpreson të gjejë përgjigje për vrasjen e babait të tij tek burgu vendas. Julie fillon punë duke ndihmuar avokatin e familjes. Nadine dhe Isaac marrin Harrisin i cili mund të ketë më shumë informacion mbi Atlasin nga sa mendon.