Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

1001

Loading…

Ndërkohë që Chucku planifikon lëvizjen e tij të radhës, një tjetër gënjeshtër kthehet për të përndjekur Jimmyn. Një Mike i tronditur përpiqet të zbulojë kush po gjurmon lëvizjet e tij dhe si.