Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

2888


Rrugët e pasmeBob Lee Swagger është rrëmbyer nga Solotovi. Julie dhe Isaac u bënë bashkë pë ta shpëtuar. Nadine ballafaqon Hayesin për Atlasin. Informacion i ri rreth Earl Swaggerit, babait të Bob Lee-së nis një mision të ri.