Sezoni 2 - Episodi 9 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

780

Loading…

Marty gjen rrugëzgjidhjen për të hequr kërkesat e Snellsave. Charlotte punëson një avokate për ndarjen. Byrdet marrin vendimin për kazinonë, por pranojnë sakrifica të mëdha. Surpriza tek çifti i Snellsave.