Sezoni 2 - Episodi 9 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

949

Loading…

Mike provon një mënyrë tjetër për të përmbushur arritur qëllimin e tij. Aftësitë e Chuckut vendose në provë. Jimmy përballet me një dilemë personale.