Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

861

Loading…

Ftohen marrëdhëniet tek çifti Snells. Marty përpiqet të lirojë Rachelin nga gjithë hetimi. Jonah ndihmon mamanë për të detyruar Wilkesin të ofrojë mbështetjen e tij. Charlotte merr një vendim të rëndësishëm.