Sezoni 2 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

4375

Loading…

Në ditën e fundit të botës, Clauseni ekzekuton një mandat kërkimi te centrali bërthamor ndërkohë që Jonasi dhe Claudia përdorin makinën e kohës për të lidhur të kaluarën me të ardhmen.