Sezoni 2 - Episodi 7 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

4101

Loading…

Martha takon të Huajin dhe mëson identitetin e tij të vërtetë. Claudia përpiqet të ndaloj vdekjen e Egonit në 1987. Hahhan udhëton në 1954 për të parë Ulrichin.