Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

965

Loading…

Jimmy gjen mbështetje tek familja. Kim merr një propozim që i ndryshon jetën. Nën kërcënim Mike shkon në limite.