Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

4134

Loading…

I armatosur me një plan për të parandaluar apokalipsin, Jonas udhëton në vitin 2019. Gjatë festës së përvjetorit të Nielsenëve, Ulirich futet fshehurazi me Hannahn.