Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

3285

Loading…

Turneu i arteve marciale vazhdon ndërkohë që përbindëshat shfaqen pa pushim nëpër qytete. Genos del dhe përballet i vetëm me përbindëshat më Qytetin C që Saitama të mos shkëputet nga turneu. Një përbindësh i ri shumë i fuqishëm del në skenë.