Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

1282

Loading…

Aksioni i FBI-së i vendos të gjithë në lëvizje dhe mbetet për t'u parë besnikëria e të gjithëve. Frika nga FBI-ja dhe karteli pushton Ruthin teksa Snellsat nuk pranojnë t'i djegin fushat e tyre si fshehje provash.