Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

4161

Loading…

Në vitin 1987, Ulrichu shfrytëzon një mundësi që i vjen. Fëmijët kthehen në shpellë me makinën e kohës dhe Jonasi mëson se ekziston një shteg, që mund të ndryshojë të ardhmen...