Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

3269

Loading…

Ka filluar kampionati i arteve marciale me rezultate të paparashikuara për sfidat e para. Metal Bat përfundon në një gjendje kritike. Ndërkohë përbindëshat në qytet krijojnë probleme të mëdha për heronjtë.