Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

931

Loading…

FBI detyon Rachelin të nxjerrë patjetër dicka mbi Martyn. Charlottës i shpëtojnë disa fjalë që nuk duhen thënë gjatë bisedës me Wyattin. Telashe për Martyn në fund të episodit.