Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

4064

Loading…

Jonas takohet me një figurë misterioze. Ndërkohë që fëmijët kërkojnë në shpellë për përgjigje, të rriturit mblidhen në bunker për të ndarë me njeri tjetrin ato që dinë për udhëtarët.