Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

5217

Loading…

Në vitin 1954, një Helge kthehet, por ai do të flasë vetëm me Noah. Në vitin 1987, Claudia sjell makinën e kohës në Tannhaus dhe Egon merr sërish në pyetje Ulrichin.