Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

1198

Loading…

Projekti i Martyt për kazinonë duket se cënon disa interesa nga armiq të tjerë, për të cilët Marty do ketë nevojën e Buddyt. Wendy përdor aftësitë e saj për të marrë votat për miratimin e projektit. Cade i thotë mendimin e vërtetë Ruthit mbi gjithë situatën.