Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

5079

Loading…

Clauseni dhe Charlotte intervistojnë Reginën. I huaji e dërgon Hanën në vitin 1987, ku Claudia ka një takim shkurajues dhe Egoni viziton një armik të vjetër.