Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

3280

Loading…

Garou i shpall luftë Shoqatës së Heronjve; Hellish Blizzard i jep Saitamas ultimatum; Genos vendos të eliminojë "rivalin" përndjekës të mjeshtrit të tij, Sonicun.