Sezoni 2 - Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

775

Loading…

Marty bën një plan pa i treguar Wendyt. Darlene dërgon një mesazh nëpërmjet djalit të Byrdeve, Jonah. Wyatti mëson të vërtetën për babanë e tij. Ruthi kupton se babai i saj duhet ndaluar. Çfarë ndodh me familjen Byrde? A largohen apo qëndrojnë në Ozarks?