Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

1002

Loading…

Babai i Ruthit del nga burgu. Planet për kazinonë nxjerrin në pah aftësitë e mira politike të Wendyt. Karteli meksikan kupton situatën dhe kërkon shpërblim nga Snellsat.