Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

5526

Loading…

Gjashtë muaj pas zhdukjeve, policia ngre një task-forcë. Në 2052, Jonas mëson se shumica e Winden u zhduk në një ngjarje apokaliptike.