Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

1062

Loading…

Russi mëson mbi agjentin Petty dhe përballet me akuzat e FBI-së dhe i jepet detyrë si i infiltruar. Në presion, ai ndërmerr disa vendime fatale për rrjedhën e ngjarjeve teksa Marty mbyll një objektiv të vendosur prej kohësh.