Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

1401


Në episodin e fundit, të gjitha ngjarjet lidhen së bashku. Teksa Lynwoodët përballen me pasojat e veprimeve të tyre, Don Minu dhe Manueli duhet të vendosin sa do paguajnë për të ruajtur ekuilibrat midis tyre pavarësisht largësisë nga njëri-tjetri.