Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

1098

Loading…

Në këtë episod, kthehemi 10 vite mbrapa për të parë fillimet kur Deli i propozon Martyt të punojë për të, Wendy vuan nga depresioni dhe agjenti Petty kalon një krizë familjare.