Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

1428


Në Kalabri, armiqtë e Don Minut kuptojnë se mënyra e vetme për ta ndaluar është të sekuestrojnë ngarkesën e Lynwoodëve. Chrisi dhe Emma besojnë se më në fund janë të sigurt në Kasablanka, pa e ditur se çfarë i pret.