Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

1416


Teksa Chrisi dhe Emma bëhen gati të kalojnë kufirin me Marokun, Manueli dhe njerëzit e tij në Meksikë formojnë një ushtri në emër të kartelit Leyra duke i hapur probleme Manuelit i cili mundohet të ndajë jetën private nga dhuna dhe vrasjet me të cilat punon.