Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

1175

Loading…

Marty njihet me armiqtë e rinj në një mënyrë të çuditshme. Ruthi vë në lëvizje një plan vrastar. Charlotte përjeton një eksperiencë të re. Kur duket çdo gjë mirë për Martyn, gjërat fillojnë të marrin një rrjedhë të keqe.