Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

4725

Loading…

Pasi Luciferi braktis një hetim vrasjeje që i duket i mërzitshëm, i duhet të bindë Chloen t'i rikthehet çështjes. Gjatë krimit të shkuar keq, atij i është vjedhur diçka shumë personale.