Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1437


U RREGULLUAN TITRAT! Don Minu has vështirësi në udhëheqje pasi përballet me tradhti dhe probleme të tjera, teksa Lynwoodët përballen me rreziqet e kalimit të shkretëtirës Maliane.